MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Weaving 6754552
nr 675 4552
WEAVING
Flamsk, 18th century, 63x53,
Flamsk, 1700-tal, 63x53
Condition: fragment, skador
100
SEK 3800
Monday January 10 2011
at 18:42:08
100 kr
200 kr
600 kr
500 kr
1.100 kr
6
700 kr
7
800 kr
8
9
1.300 kr
9
1.500 kr
6
1.700 kr
6
1.900 kr
6
2.100 kr
6
2.300 kr
6
2.500 kr
6
2.700 kr
6
2.900 kr
6
3.100 kr
6
3.300 kr
6
3.500 kr
6
3.700 kr